Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-7049 (5622316)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Не працює пасажирський ліфт
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [Левада Сергій Якович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

ЖЕК ТОВ ”АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС” (ЄДРПОУ 35758649) неправомірно вимкнула 2 пасажирських ліфти у 2й секції будинку за адресою. вул.Бориса Гмирі, 12-Б, чим фактично порушує мої права як споживача, у якого відсутня заборгованість, наражає на небезпеку мешканців, оскільки у випадку екстреної необхідності, у відповідних служб (напр.., швидка, поліція) не буде можливості швидко прибути за викликом, також лишає мешканців 300 квартир 25 поверхового будинку без можливості за адекватний період часу дістатись вулиці/квартир, провокує швидкий знос вантажного ліфту, через неадекватно інтенсивне його використання. Працює лише 1 вантажний на 25 п. 300 кв. – спуск с 24 поверху вранці зайняв 20 хв. Диспетчер ЖЕКу відмовляється приймати заявки на увімкнення ліфтів, відімкнення, зі слів Диспетчера, проведене на основі усного розпорядження Начальника ЖЕКу.

Аргументація ЖЕК ТОВ ”АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС” із оголошення (див. вкладений файл), розміщеного у ліфтовій та на вхідних дверях: ”У зв’язку з систематичним ігноруванням Вами, квитанцій на сплату комунальних послуг, на будинку виникла катастрофічна заборгованість - 203 000 грн. До погашення заборгованості вам будуть відімкнені пасажирські ліфти”

Дії ЖЕКу є неправомірними та незаконними, порушує умови договору і наші права як споживачів відповідної послуги, оскільки у кожної квартири особистий договір по надання послуг з ЖЕКом, колективного договору не існує і кожен мешканець несе відповідальність за оплату послуг індивідуально, і не є відповідальним за заборгованість сусідів. Жодного впливу сусіда на сусіда по сплаті/не сплаті за послуги не має, фактичний шантаж з боку ЖЕКу є неправомірним, безпідставним та неефективним. Для стягнення заборгованості існує законодавчо встановлений механізм (через судову гілку влади в індивідуальному порядку), який і повинен бути застосований.

Прошу провести перевірку та вжити відповідних заходів. Про результати прошу повідомити у встановлені законодавчо строки.

Наперед вдячна.
З повагою, Алла Шило.