Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14418 (5622562)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Алея від вул. Ф.Пушиної, 9а до входу в м.Жітомерска проходить через сквер, частина якого покинута і заросла амброзією. У минулому році стан був такий же. У сезон цвітіння зарослі амброзії вздовж алеї були в людський зріст і ходити цією дорогою до метро було просто небезпечно для здоров’я людей, які страждають від алергії. Цього року ситуація повторюється. Прошу вжити заходів і очистити територію скверу та алею від цього небезпечного бур’яну. І не просто скосити його, так як це погіршить проблемму, а вирвати з коренем.