Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12689 (5622621)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний санітарний стан автобусних зупинок
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день.На зупинці громадського транспорту на вулиці метрологічна 109а дуже брудно.Сміття не вивозиться, прийшло літо все воняє, сміття літає.Там паркова зона, а ніби так як як мусорка.Трава не підстрижена,біля зупинки немає асвальту коли йде дощ ти не можеш сховатися, бо там калюжі та брудно.