Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-7060 (5622696)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільний стан опори для освітлення
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Просьба в СРОЧНОМ порядке демонтировать АВАРИЙНЫЙ фонарь, который находится напротив дома по Курской 13В около мусорных баков, пока он никому не упал на голову!!!!

Он представляет УГРОЗУ здоровью и жизни жилетний района, так как его верхняя часть сильно наклонилась вниз и в сторону и скоро отвалится.
Служба 1551 устойчиво отписывает решение данной проблемы на Київміськсвітло, хотя, согласно их неоднократным ответам, «Київміськсвітло» не може вирішити Ваше питання.
Необходимо правильно определить исполнителя и срочно демонтировать АВАРИЙНЫЙ фонарь

Ниже все ответы по моим обращениям.
Звернення 17 Травня 2019
Ш-7032, Відповідальний: КП ”Київміськсвітло”, Відповідь: Не на балансі. Можливий балансоутримувач - Київський воєнний округ
17 Травня 2019
Ш-7026 Відповідальний: КП ”Київміськсвітло” Відповідь: Не на балансі. Можливий балансоутримувач - Київський воєнний округ
13 Травня 2019
Ш-6849 Відповідальний: Район електричних мереж ”Південий, Відповідь ЛІХТАРНІ СТОВПИ НЕ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ ДО ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».
9 Травня 2019
Ш-6695 Відповідальний: КП ”Київміськсвітло”, Відповідь:КП «Київміськсвітло» не може вирішити Ваше питання так як мережі зовнішнього освітлення за вищевказаною територією на балансі підприємства відсутні.
19 Квітня 2018
Ш-5549 Відповідальний: КП ”Київміськсвітло”, Відповідь:КП «Київміськсвітло» не може вирішити Ваше питання так як мережі зовнішнього освітлення за вищевказаною територією на балансі підприємства відсутні.