Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17625 (5622704)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Порушення громадського порядку безпритульними людьми
Відповідальний:Сектор з питань запобігання і виявлення корупції [Левада Сергій Якович], виконавець: в.о. Андрієнко Людмила Володимирівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На стадионе восход по адресу привокзальная 12б регулярно спят бомжи, очень часто наркоманы дозы прячут и ищут в открытую когда играют в футбол и много гуляют с детьми (полицию вызывала,все равно прожолжают),весь стадион в шприцах и битом стекле. Прошу посодействовать чтоб была охрана или какие либо принять меры,так как постоянно гуляют с детьми(и я в том числе).