Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-14957 (5622734)
Зареєстровано:17 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Губенко Василь Іванович
Дата контролю:22 Травня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Вкрай захаращена сміттям площа в проміжку, між буд. 9 вул. Муромська, та дитячім садком "Ягідка".
Незрозуміло, з якого дива, комунальники, з минулого року почали звалювати тут листя!
Антисанітарні умови, сморід, пожежна небезпека поряд з дитячім садком та будинками!
Вимагаю негайно прибрати сміття та облаштувати територію!