Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-7046 (5623101)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Укладання асфальту на ділянках, де непередбачено проектом забудови
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня.

На Вашу адресу було направлено ряд звернень (4 Листопада 2018
Т-17711; 10 Січня 2019
Т-383) про відсутність можливості щодо проходу пішоходів по вулиці Софії Ковалевської від будинку за адресою Ломоносова 79 до будинку по вулиці Софії Ковалевської 2 К7 (корпус НТУ Шевченка).

Вчора (16.05.2019) було закрито наскрізний прохід через ЖК Сонячна Брама (фото 1). Оскільки прохід по вулиці Софії Ковалевської не пристосовано для проходу великої кількості людей (вузький пішохідний тротуар). На даний час існує ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА для проходу пішоходів з дітьми, пішоходів з дитячими візками, літнім людям та інвалідам. (фото 2, 3, 4). Прошу в ТЕРМІНОВОМУ порядку закрити проїзд автотранспорту бетонними блоками по вулиці Софії Ковалевської на ділянці від будинку за адресою Ломоносова 79 до будинку по вулиці Софії Ковалевської 2 К7 (корпус НТУ Шевченка).

Дякую.