Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12724 (5623103)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Призначення/проведення перерахунків пенсій
Відповідальний:Управління Пенсійного фонду в Печерському районі. [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Управління Пенсійного фонду
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

КМДА = КЛИЧКУ!!!
Для організації виконання направляється:
23 Березня 2019
Г-7910
Призначення/проведення перерахунків пенсій
Головне Управління Пенсійного фонду України в м. Києві = О.Бойко
На ;49711/02./Г-936/4/... вчинений на звернення ГО-9054518/18, Г-936.5 , тощо, аби не не нагадувати зайвий раз про невиконання законодавчих вимог по суті, п р о п о н у ю,, згідно статті 20 ЗУ ”Про звернення громадян” - тобто НЕВІДКЛАДНО- надати чіткі відповіді ТІЛЬКИ на ТРИ питання:
1) наведіть точний витяг (копію) того самого ПУНКТУ Закону України №213-VIII від 02.03.2015, яким, як Ви то стверджуєте, заборонено проведення ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ з 01.06..2015 року - оскільки у оприлюдненому екзмплярі таке в і д с у т н є!
2) Враховуючи не наданя Вами неодноразово запитаної копії РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГУ УПФУ в м.Києві про начебто відмову мені у проведенні перерахунку пенсії за Постановою КМУ №657, п р о ш у, інформувати мене про реєстраційний номер і дату вчинення обговорюваного розпорядчого актуу ГУ ПФУ в м. Києв (звісно, якщо такі маються)
3) Водночас, п р о п о н у ю також, офіційно (письмово) інформувати мене, на підставі чого, ЧИ за чиєї ініціативи і відколи (дата,...), вище обговорюване РОЗПОРЯДЖЕННЯ взігалі видано (якщо таке існує???), адже я з цього приводу до ГУ ПФУ не звертався

Попереджаю, що у разі н е в и к о н а н н я і цього звернення, я скористаюся Вашими порадами, щодо реалізіції свого права за статтею 55 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Відповідальний: Управління Пенсійного фонду в Печерському районі. [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Управління Пенсійного фонду
Дата контролю: 8 Квітня 2019
Статус: Роз’яснено по суті порушеного питання

Відповідь
xГоловне управління
Пенсійного фонду України
в місті Києві

вул. Бульварно-Кудрявська, 16
04053, м. Київ,
КБУ „Контактний центр міста Києва”
вул. Хрещатик, 36

До Печерської районної в місті Києві державної адміністрації надійшло на розгляд звернення гр. Голика В.І. від 23.03.2019 № Г-7910/1 який звернувся до КБУ „Контактний центр міста Києва” стосовно пенсійної справи.
Враховуючи вищевикладене передаємо за належністю звернення громадянина для опрацювання, вжиття відповідних заходів та надання відповідних роз’яснень.
Про результати розгляду просимо письмово повідомити заявника, КБУ „Контактний центр міста Києва” та в копії Печерську районну в місті Києві державну адміністрацію.
Звернення додається.
Заступник
керівника апарату КАТЕРИНА Печерська

Ільєнко І.С.
Павловська Т.В.
280-