Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-1092 (5623104)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж торгових палаток, пивних наметів
Відповідальний:Відділ будівництва, архітектури та землекористування [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Кривошей Валентина Теофілівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

1. Станція метро Лісова, старий вихід на вулицю Кіото. На виході на відстані кількох метрів встановлена стихійний прилавок, що суттєво перешкоджає пересуванню на вхід та вихід в метро в години пік. Майже впевненний, що це є суттєвим порушенням пожежних та інших норм, та може спричинити катострофічні наслідки у разі непередбачених ситуацій.
2. Броварський проспект біля вищеописаного старого виходу з метро на вулицю Кіото, організована стихійна зупинка маршруток на Чернігів. Зупинка не є пристосована для обслуговування пасажирів, через що ускладнений прохід по тротуару в бік парку Кіото, переповнені урни та сморід від ”стихійних вбиралень”, що організовані під будівельним парканом, в рацоні вказаному вище.
3. Будівельні паркани з боку вулиці Кіото біля м.Лісова, що стоять вже більше року суттєво ускладнюють прохід до зупинок громадського транспорту та в парк Кіото. Т.я. м.Лісова є однією з найбільш завантажених станцій метро Києва, описані проблеми суттєво погіршують користування станцією.
4. Стихійна парковка біля м.Лісова по вулиці Кіото. Незрозуміла людина вимагає гроші за парковку, не маючі на це жодних підстав. Вимагаю встановити офіційний паркомат, або закрити парковку для приватного транспорту