Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-1642 (5623109)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Технічне обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливов
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Голова ЖБК
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В додаток до звернення Є-1607 від 15 травня уточнюю, що я 17 років працюю в цих будинках і весь цей час транзитний відрізок каналізаційної магістралі, що проходить повз будинки 60а, 60б, 60в по вул Дегтярівській був на балансі водоканалу і обслуговувався її робітниками.
Бригади, що приїздять на виклик і відмовляються проводити рем роботи, аргументують свою відмову тим, що років 6 тому водовідведення з буд 17 по вул Шамрила, при реконструкції, було спрямовано в новий колектор і транзитний 200 м відрізок каналізаційної магістралі автоматично перейшов до нашої власності і відповідальності.
Але в такому випадку мав бути акт прийому передачі цієї ділянки колектору.
Дотримуючись логіки аварійних бригад слідує, що у випадку подальшого спрямування водовідведення інших будинків в нові колектори, наш кооператив автоматично вимушений буде прийняти на своє обслуговування усі транзитні комунікації водоканалу.
Мешканці будинків 60а, 60б і 60в по вул Дегтярівській за споживання гор. і хол. води та її водовідведення розраховуються безпосередньо з водоканалом та київтеплоенерго і кооператив ”Рассвет” не має ні технічних, ні матеріальних можливостей обслуговувати окрім будинкових та прибудинкових каналізаційних мереж ще й міські транзитні магістралі.