Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-6123 (5623116)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільне обслуговування в амбулаторно-поліклінічних установах
Відповідальний:КНП ”Консультативно-діагностичний центр” Шевченківського району [Поворозник Микола Юрійович], виконавець: Берікашвілі Наталія Володимирівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Хочу поскаржитись, на відсутність можливості надати медичну допомогу дитині за місцем проживання. У вівторок 14.05.2019 дитина отримала травму. За рекомендацією лікаря Дитячої клінічної лікарні № 7, де було надано первинну медичну допомогу, необхідно звернутись до хірурга та обробляти рану щодня у медичному закладі за місцем проживання (див. вкладений файл). У Дитячій поліклініці № 4 Шевченківського району (вул. Білоруська), де підписаний договір з сімейним лікарем для дитини, повідомили, що хірург звільняється і прийому немає. У Дитячій поліклініці № 2 Шевченківського району (вул. Б. Хмельницького), що є поліклінікою за місцем реєстрації дитини, прийому хірурга немає (можливість запису на сайті helsi.me відсутня). Прошу повідомити, в якому державному медичному закладі моя дитина, зареєстрована за моєю адресою проживання, може отримувати медичну допомогу, рекомендовану лікарем.
Також хочу звернути вашу увагу, що Дитяча поліклініка № 2, яка офіційно є закріпленою за місцем проживання, знаходиться у 6,9 км від місця проживання дитини. Вважаю, що щоденне транспортування дитини з рваною раною голови до даного медичного закладу має додаткові ризики для здоров’я дитини, тому є недоцільним.