Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5582 (5623126)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:КП «Керуюча компанія” (Голосіївська РДА) [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Латанюк Наталія Вікторівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Зветаюсь до КМДА, Департаменту Житлово Комунальної інфраструктури з вимогою розглянути питання чому Керуюча компанія по утриманню джитлового фонду Голосіївського району погано доглядає за спортивними та дитячими майданчиками які знаходяться на приюудинкових теріторіяї району. За останні десять років по району були встановлені сотні дерев’яних дитячих майданчиків які складалися з гірок, драбинок, пісочниць, гойдалок, лавочек. Оскільки при монтажі дерев’яних дитячих майданчиків дерев’яні елементи заливались бетоном без попередньої обробки то за три чотири роки деревина в бетоні вигнивала і дитячі майданчики почали падати чим наражали на небезпеку дітей та батьків які разом з дітьми перебували на дитячих майданчиках. Замість того щоб відремонтувати нижню частину опорних елементів дерев’яних споруд керівництво ЖЕО 106 приймає рішення на демонтаж дерев’яних дитячих майданчиків натомість не встановлює на місці демонтованих нічого нового. Виходячи з вище викладеного вважаю що безглуздий необдуманий демонтаж дерев’яних дитячих майдаників які могли ще не один рык радувати дытей і дорослих це злочин і ще один приклад бездумного викидання коштів платників податків. Свого часу я як громадянин був здивований та обурений фактом встановлення дитячих майданчиків з чистої деревини наполягаючи на тому що дитячі майданчики повинні мати основні несучі елементи з металу але я не був почутий і коли я неодноразово надавав пропозицію про украплення згнилих частин дерев’яних констукцый металом нажаль ныхто не прийняв це до уваги в наслыдок чого ЖЕО 106 быля мого будинку були демонтованы дерев’яна гойдаока, дерев’яна гірка, дерев’яна лавочка, дерев’яна драбина натомість нових елементів не встановлено і така сама історія з всіма такими самими дерев’яними дитячими майданчиками по Голосіївському району міста Києва. Вимагаю від Департаменту житлово комунального господарства створити комісію по вивченню питання дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових теріторіях для приведення іх в належний стан і при необхідності ремонт а не викорчовування того що можна відремонтувати. До свого звернення додаю декілька фото дерев’яних дитячих майданчиків які по варварськи демонтовані і ремонтувалися і укріплювались мною особисто поки не прийшли працівники ЖЕО і без жодної скарги мешканців будинків були демонтовані та викинуті на смітник. По факту вивчення мого питання прошу надати мені обгрунтовану письмову відповідь