Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29454 (5623128)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня . Біля мого будинку знаходиться ліс, який на жаль дуже забруднений. Я разом з сусідами хочемо влаштувати прибирання лісу поряд з будинком. Але для цього нам потрібна допомога у вигляді машини що буде вивозити сміятися з лісу , та інвентаря що допоможе у прибиранні. Хочу зауважити що сміття може стати причиною спалаху лісу , а також воно має вплив на єкологічний стан та єкосистему .
Буду вдячна за допомогу. Або за надання контактів лісничого який може допомогти. Дякую!