Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-14067 (5623135)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:ЖЕД - 404 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Найдьонова Ганна Анатоліївна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня! Я мешкаю в будинку по вул. Сосницькій 10. На проти моїх вікон, знаходиться бойлерна будинку 21 по вул. Сосницька. За даним бойлером знаходиться ділянка землі, на якій вже дуже давно знаходяться бетонні блоки та кусок бетонного стовпа.

На даних бетонних блоках та куску бетонного стовпа, постійно розпиваються спиртні напої та створюється смітник. Смітник переважно складається з розбитих пляшок.

Представники Жеку кажуть, що у них відсутня техніка, яка може вивезти ці бетонні конструкції.

Прошу посприяти та надати таку техніку, для вирішення даної проблеми.


ЯКЩО ЗВЕРНЕННЯ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ ДО ВАШОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ, прошу направити звернення до відповідного органу, та повідомити мене письмово.