Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-14984 (5623139)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 404 [Прогонюк Сергій Тарасович], виконавець: Найдьонова Ганна Анатоліївна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Голові Київської міської державної адміністрації
Кличко В.В.
Мешканців багатоквартирного житлового будинку пров. Бишівський 9 Дніпровськго р-н , м. Києва.


Стосовно:
Неналежного стану дитячого майданчика.

Мешканці багатоквартирного житлового будинку пров. Бишівський 9 Дніпровськго р-н , м. Києва. просять Вас посприяти у благоустрою дитячого майданчика, який знаходиться у дворі вищевказаної адреси.
Впродовж багатьох років у дворі нашого багатоквартирного житлового будинку не здійснювались дії, щодо благоустрою дитячого майданчика, а саме, не замінюється брудний пісок на чистий, не ремонтується елементи дитячого майданчика (стан дитячого майданчику наведений у додатку 1). Даному факту найбільш стурбовані таким станом молоді матері та діти, котрі щодня відпочивають на нашому дитячому майданчику. Стан брудного піску що не одного разу призводив до кишкових захворювань у дітей та деяких елементів дитячого майданчику викликає занепокоєння в батьків за безпечну та якісну ділянку для гри малих дітей.
На нашу переконливу думку, стан елементів дитячого майданчика аварійний і потребує ремонту або демонтажу шляхом заміни на нову конструкцію, а також необхідністю заміни брудного піску на чистий.

Просимо Вас надати вказівку відповідному відділу щодо здійснення дій по благоустрою дитячого майданчика, який знаходиться у дворі багатоквартирного житлового будинку пров. Бишівський 9 Дніпровськго р-н , м. Києва, а саме, замінити брудний пісок на чистий, скосити траву, провести ремонт паркану або замінити на новий більш надійний, провести ремонт елементів дитячого майданчика або демонтаж шляхом заміни на нову конструкцію.
Вищевказані дії щодо контролю належного стану дитячого майданчика здійснювати на регулярній основі.
Про результати розгляду звернення просимо нас повідомити письмово у встановлений законодавством термін на адресу: 02090 м. Київ, пров. Бишівський 9 , кв 257.

Додатки:
1. Фотографії стану дитячого майданчика (5 фотографій).