Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-2991 (5623143)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день.
Дуже прошу служби міста, які відповідають за благоустрій міста.
На Пейзажній алеї відбувається повний коллапс! Алея перетворилась знову в суцільну парковку та проїжджу частину. Раніше там стояли обмежувальні стовпчики, їх знесли та поклали напівсфери. Після того, можна було там нормально гуляти з дітьми.
Але, наші громадяни відсунули ті напівсфери і тепер там знову божевільня! Прогулятись нормально неможливо, постійно їздять авто. З дітьми взагалі страшно вийти. Вчора взагалі, авто зачепило мене своїм дзеркалом, після чого, я вже не витримав і пишу вам.
Прошу вас наведіть там порядок, зараз вже тепло, там гуляє дуже багато людей з дітьми. Встановіть там не напівсфери, а нормальні естетичні стовпчики, які не можна відсунути. Та встановіть нарешті камери відеоспостереження. Дуже вас прошу, це улюблене місце дуже багатьох киян, громадського простору і так не вистачає.

Заздалегідь вдячний.