Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5584 (5623149)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Струк Роман Борисович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Звертаюся до відповідальних осіб КП «Благоустрій Шевченківського району» з ПОВТОРНИМ ПРОХАННЯМ відновити асфальтне покриття на місці розриття на території подвір’я будинків за адресою вулиця Коперника, 10 та 12 (див. Додаток 1).

Розриття було здійснено згідно з контрольною карткою № 14100094 від 22.04.2014 року (див. Додаток 2).

Звертаю увагу відповідальних осіб на те, що адреси вулиця Коперника, 12 і вулиця Коперника, 12а знаходяться ПОЗА БУДІВЕЛЬНИМ МАЙДАНЧИКОМ, на якому безпосередньо ведуться роботи з будівництва комплексу об’єктів громадського та житлового призначення, щодо якого було видано контрольну картку № 14100094 від 22.04.2014 року.

Відповідно до пункту 15.2.9 Правил благоустрою міста Києва, затверджених Рішенням Київської міської ради № 1051/1051 від 25 грудня 2008 року, на прокладання інженерних мереж поза будівельним майданчиком видаються контрольні картки на тимчасове порушення благоустрою по кожній мережі.

Враховуючи викладене вище прошу визнати зазначене у зверненні розриття незаконним та примусити відповідальних осіб відновити благоустрій на місці розриття у термін, визначений Правилами благоустрою міста Києва.