Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14466 (5623165)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ОД - 507 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Кваша Альона Леонідівна
Дата контролю:23 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

16.04.2019 на під’їзній дорозі до будинків за адресами Бережаньска 18 - Бережанська 20
було висипано купу будівельного сміття.

Вимагаю прибрати будівельне сміття з під’їзної дороги
Та здійснити повноцінне асфальтування вибоїн