Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-7052 (5623188)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Незручності від встановлених орендарем вентиляційних систем(кондиціонер та інші)
Відповідальний:Відділ торгівлі [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Ткач Ірина Василівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Шановна влада м. Києва! По вул. Воробйова, буд.11 магазином «Фора» порушуються ряд
норм і правил, а саме:
Магазином «Фора» були встановлені напівпромислові кондиціонери, які знаходяться в жахливому стані. Шум від кондиціонерів не дає спокою мешканцям будинку вночі. Наразі співвласники багатоквартирного будинку № 11 по вул. Воробйова позбавлені права на відпочинок.
Згідно санітарних норм допустимого шуму максимальний рівень шуму вдень не повинен перевищувати 55 дБ, а вночі 45 дБ в квартирах та житлових домах, то враховуючи, що шум працюючого двигуна вантажівки складає 80 дБ, вантажівкам заборонено підвозити товари до торгівельного закладу, бо будь-яка вантажівка, яка заїжджає до двору, порушує ці норми. Розвантажувальні роботи тривають з 07:00 до 21:00, включаючи вихідні та святкові дні.
Розвантаження товарів з боку двору житлового будинку, де розташовані вікна та вхід до квартир СУПЕРЕЧИТЬ п. 55 розділу V СанПиН 5781-91. Маршрут завезення в магазин «Фора» товару пролягає вздовж під’їздів будинку, під вікнами мешканців.
При в’їзді та виїзді вантажівок, маршрут останніх перетинається з маршрутом дітей, які йдуть до школи та дитячого садочку, у дворі є дитячій майданчик на маршруті пересування вантажівок. Це все наражає дітей на небезпеку.
Вимагаємо також розглянути причини лояльного відношення місцевих органів влади, які займалися питанням багато чисельних порушень магазину «Фора», який знаходиться у нашому буд.11, вул.Воробйова. А саме:
Виконувач по нашим зверненням у контакт-центр 15-51 (8 Квітня 2019
Т-5187; 8 Квітня 2019
Т-5186; 8 Квітня 2019
Т-5186) – Вікторія (тел. 0672820560), яка закрила наші звернення, хоча в особистій телефонній розмові я категорично відмовлялась це робити, у зв’язку з тим, що не було проведено ніякої роботи, окрім листа до дирекції магазину «Фора», хоча у своїх зверненнях я чітко відзначила, що ці дії не приносять результату.
Виходячи з вище викладеного вимагаємо надати запити до відповідних служб стосовно:
1. Порушення магазином «Фора» Санітарних норм допустимого шуму, особливо щодо роботи кондиційного обладнання у нічний час.
2. Порушення п. 55 розділу V СанПиН 5781-91 (Розвантаження товарів з боку двору житлового будинку, де розташовані вікна та вхід до квартир).
Також вимагаємо розібратися з причинами бездіяльності місцевих органів щодо звернень мешканців будинку по вул.Воробйова, буд.11 щодо багаточисельних порушень, що стосується магазину «Форма», який розташований у нашому будинку.