Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-7107 (5623193)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Останні роки, клумба яка знаходиться навпроти будинку 72, вул.Путівлівська, м.Київ не прибирається та не озеленюється. Прошу виявити причини такої недбалості та в цьому році привести клумбу в належний стан.