Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12734 (5623231)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [Мондриївський Валентин Миколайович], виконавець: в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Згідно відповіді на звернення до контактного центру від 15 Березня 2019
Г-7087 було повідомлено що за адресою Липківського 16-Б наявні рекламні конструкції без належних документів а саме:


Також за вказаною адресою, розміщено рекламні засоби типу: «Спеціальна рекламна конструкція на фасаді будинку (будівлі)» у кількості 5 од., «Спеціальна рекламна конструкція, що розміщується під кутом до фасаду будинку (будівлі)» у кількості 1 од., без дозвільної документації. Враховуючи відсутність необхідної дозвільної документації рекламні засоби включено до Наказів «Про демонтаж рекламних засобів», від 23.08.2018 № 825, від 26.03.2019 № 404 та будуть демонтовані найближчим часом.

Дані конструкції були вже неодноразово включені у Наказ демонтажу, але до цих пір цього не було проведено.

Звертаюсь з вимогою виконання наведених у відповіді в. о. директора Оксана ДЗЯДЕВИЧ Наказів про демонтаж рекламних засобів, які знаходяться на фасаді будинку без відповідної документації та з порушення норм розміщення спеціальних конструкцій, за адресою Липківського,16-б

Сподіваюсь на Ваше розуміння