Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-14991 (5623246)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:4 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу перевірити законність встановлення знаків ”пішохідний перехід” на розі вулиць Конєва та Касіяна.
Наголошую, що там немає жодної дорожньої розмітки, яка б підтверджувала наявність переходу, а біля нього розташувані світлофор та два пішоходні переходи (”зебри”).
Крім того, наявність переходу саме там є загрозою для усіх учасників дорожнього руху, адже знаходиться поряд зі ”сліпим” поворотом, і водії не мають змоги побачити пішоходів.
У разі виявлення незаконності встановлення знаків прошу терміново демонтувати їх, аби не наражати людей на небезпеку.
З повагою,
Писанко Олена