Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14473 (5623251)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Спасибко Олександр Валерійович], виконавець: Свистунов Олександр Вікторович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Увага злочинна бездіяльність влади!!!

Вимагаємо відмінити рішення Київради №826/2236 від 18.11.2004 года. Вимагаємо повернути земельну ділянку місту та громаді!!!

Наведіть нарешті лад біля метро Лісова. Через дії забудовника неможливо нормально проходити до станції метро.
По ТУ прохід повинен бути не менше 4 метрів, по факту менше 2-х метрів.
Новий вихід м.Лісова до Бліцінформ. Цей безлад почався з липня 2017 року!!! Паркан встановили в липні 2017, а схему транспортного сполучення досі не розробили!!! Чому досі немає плану будівництва? Чому це будівництво не узгоджене з громадою?
Коли вже буде наведений порядок?

Відповідь яку надав Г. Заболотний, це нонсенс!!!, він пропонує звертатися напряму до порушників, у нас влада в місті є? Можливо необхідно розглянути питання про невідповідність Г. Заболотного займаній посаді?

P.S. наразі закінчується розробка проекту транспортно-пішоходної схеми руху громадян з організацією перенесенняя зупинок громадського транспорту для зручного пересування пішоходів до станції метрополітену. Орієнтовно проект буде реалізовано до грудня 2018 року. Сьогодні 17 травня 2019 року!!! Де обіцяний проект?!! Це знущання над людьми, перегородити парканом вхід до метро у липні 2017 року, а пректу транспортно-пішоходної схеми руху громадян досі немає!!! Може спочатку проект, а потім паркан?