Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29483 (5623259)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Вологе прибирання приміщень
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Прогонюк Сергій Тарасович], виконавець: Тулякова Лідія Петрівна
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Хочу поскаржитись на якість обслуговування будинку 8 по вулиці Тампере.
Після підняття оплати за обслуговування прибудинкових територій, його якість зовсім не змінилась. Особливо це стосується під’їзду. У під’їзді №3 ніколи не виконується вологе прибирання, під’їзд дуже брудний, також погано освітлений, на третьому та п’ятому поверхах відсутнє світло.
Двір іноді буває не прибраним, також жахливо виглядають зелені зони, комунальні служби зовсім не доглядають їх, часто це просто гола земля, розмита дощами та заїзжена автівками, через що у суху погоду з такої голої землі розноситься пил.

Хочу дізнатись на що витрачаються кошти, які сплачують мешканці будинку у якості податків та плати за комунальні послуги, зокрема ”Обслуговування прибудинкових територій”. Якщо якість обслуговування будинку не зміниться, не бачу сенсу надалі сплачувати за цю послугу.