Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14476 (5623272)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Роз’ясніть нам причину, по якій вже півроку не працюють світлофори на аварійно-небезпечній ділянці на крузі пр. Леся Курбаса (ринок Колібріс). Ви наражаєте на небезпеку автівки, що не можуть переїхати коло із-за непрацюючих світлофорів. У час ”пік” проїхати цю ділянку неможливо зовсім. Ми не раз зверталися до поліції, результату - нуль. У вас немає електриків?????