Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12738 (5623278)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Спалювання сміття (листя, гілок, відходів, тощо)
Відповідальний:Головний спеціаліст з питань екології [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Афанасьєва Л.П., Поляков П.Ю.
Дата контролю:21 Травня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу зупинити спалювання сміття, пластику та інших відходів на територіїї гаражного кооперативу що знаходиться на вул Брестська 17. Прямо навпроти будинків по вул Данченко 32 та 34 вночі, зранку а інколи й вдень спалюють сміття. Їдкий чорний дим, запах спаленого пластику та гуми.
Також прошу перевірити стан вуличного туалету на території - з настання теплої пори року починається сморід, витік нечистот на дорогу та руйнування схилу.