Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17672 (5623280)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ВОП ”Лук’янівська” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Шебаршинова Оксана Юріївна
Дата контролю:23 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Біля нашого будинку зламалося величезне старе дерево і перекрило дорогу, де ходить багато людей, зокрема мами з дітьми до дитсадка і проїзджають машини. Люди тепер повинні проходити по засаджених газонах. Вже два дні це дерево лежить і ніхто не збирається його прибирати. Прошу ващої допомоги.