Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17673 (5623286)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 302 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Пічка Оксана Андріївна
Дата контролю:23 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

17 травня 2019 мною подана Скарга, яка зареєстрована за №С-17551 у якій говориться: «Чому на території будинку 12-б по проспекту Лісовий, міста Києва стоїть контейнер для сміття будинку 23-А вулиці Мілютенко міста Києва? Біля якого іще будинку на районі стоїть контейнер для сміття іншого будинку? У відповіді Мнакацанян Л. пише про якісь проект, який , мабуть, сама і затверджувала, так як наш будинок не надавав згоді на установку на нашій території сміттєвого контейнера будинку Мілютенко,23-А. Якщо Мнакацанян Л. так умнічає, тоді цей контейнер постояв біля нашого будинку тепер хай установить біля свого будинку по вул.Закревського 103. Як що є якийсь проект, про який постійно пише Мнацаканян Л., так чому по цей день вона його не наддасть ?!!» на що Пічка О.А. мені відповіла: «…Повідомляємо, що контейнери для збору побутового сміття встановлені біля виносних сміттєзбірників згідно проекту забудови, які знаходяться на значній відстані від житлових будинків. ..»
Чому надають відписаловки такі особи, як Пічка О.А.? Хай забирає цей контейнер і поставить біля свого будинку чи надасть їми придуманий проект, який не затверджувався 100% нашими мешканцями.