Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-12739 (5623287)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Будівництво системи зливневих стоків
Відповідальний:Управління освіти [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Вахнюк Н.М.
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Раніше, декілька разів, було надіслано скаргу, щодо утворення калюж перед входами до Спеціалізованої школи І-IIІ ступенів - ліцею № 20”, просп. Оболонський, 32Б Оболонського району. Ці калюжі утворюються в наслідок стікання дощової води та таяння снігів.
Попередньо було отримано відповідь:
”... було вирішено, що виконувати роботи по перекладці плит на доріжці для відведення води від центрального входу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ПІ ступенів - ліцей» № 20, пр. Оболонський, 32-Б призначено Комунальне підприємство «Шляхо-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району м. Києва» (КП ШЕУ Оболонського району).
Станом на 12.02.2019 КП ШЕУ Оболонського району м. Києва розрило траншею і призупинило роботи.
Перекладку плит на доріжці для відведення води від центрального входу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ПІ ступенів - ліцей» № 20 буде зроблено при сприятливих погодних умовах. На сьогоднішній час у зв’язку зі снігом, дощем виконати технічно не можливо.”

На календарі вже травень місяць. Прошу надати відповіді, чи на зараз вже середньодобо температура та погодні умови дозволяють проводити роботи з відведення води від входу до школи?
Коли саме будуть виконанні ці роботи?