Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14478 (5623290)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Густєлєв Олександр Олександрович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Доброго дня.
Примітка до оператора:
Прошу вивчити мої попередні звернення
Б-12192
Б-21684
Б-21483
Б-13287
Б-27127
Вимагаю:
1. Направити повідомлення правильному адресату.
2. Надати письмову відповідь на звернення.
3. Встановити обмежувачі, які нададуть можливість нормального проходу громадян
4. Встановити винних у тому, що рік не те що проблему не вирішено, а немає навіть відповіді і покарати винних.


І одразу направити правильному адресату. На даний момент вже є ЧОТИРИ звернення, а мені не надано ні одної відповіді, вони всі або у простроченому статусі, або щось там не можуть роз’яснити декілька місяцв. Про проблему я вже пишу рік, а не можу навіть отримати відповідь.



Згідно з ПДР України:

Стоянка забороняється:

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Для руху пішоходів залишається менше метру, замість дозволених двох, то приходиться витирати своїм одягом машини або обходити по проїзжій частині, що являє собою небезпеку.

Отже, прошу встановити обмежувачі на ділянці вул. Жамбила Жабаєва, навпроти ЖК Зелений острів , які не допустять паркування автомобілей на пішоходній частині.

Адреса - вул.Жамбила Жабаєва 12Г - 14, навпроти зеленого острова 1.