Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-14076 (5623319)
Зареєстровано:18 Травня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:3 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Полностью отсутствует уличное освещение по улице Тупикова в районе домов 14А-14Г и от дома 14Г до Западной (вдоль тропинки рядом с кладбищем), уже второй день . Ходить опасно, исправьте как можно скорее.