Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-10588 (5664541)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Претензії та зауваження до обслуговуючого персоналу (двірники й т.п.)
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Гонза А. М.
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Повідомляємо Вас про сумнівни щодо професійних здібностей, хамовиту та безтактну поведінку сантехніка ЖЕЖ№901, який першого разу представився як Віктор, друго разу як Віталій, своє прізвище та посаду називати відмовився.
Першого разу ми звернулися до ДЕЖ№901 наприкінці грудня 2017 року з проблемою виникнення течії з труби подачі холодної води. Прийшов вищеназваний сантехнік,провів огляд, при собі не маючи жодних інструментів. Він зробив висновок, що дільницю труби довжиною 1,5 метри, треба замінити. Після цього ми чекали близько 4 діб, самотужки збираючи воду, яка швидко заповнювала пол в санвузлі, витратив на це багато особстого часу та відчуваючи дикомфорт. Наприкінці зазначеного терміну, сантехнік з’вився о 8 ранку, с чотирьма невідомими особами. Сантехнік повідомив про перекриття стояка з холодною водою. Організація праці у цьому колективі дуже низька, зварювальник ідчі на ліквідацию аварії мав з собою( !) один електрод. Після підключення зварювального апарату до мережі в моєму помешканні, підїзді, та інших квартирах декілька разів зникало світло. Закінчили вони працювати біля 22:00.
Друге моє звернення до ДЕЖ№901 сталось щодо заміни муфт та змішувача у ванній кімнаті. Той самий Віталій, сказав що немає час на мою проблєму. У відчаї я попросив його, хоча б дати мені два розвідних ключі, щоб я провів заміну самостійно. Віна надав мені два ключі, один б.в. ексцентрик, та попросив за це 150 гривень.
Декілька тижднів тому, він прийшовши до мене, заявив про те що ми заливаємо підвальне приміщення. Я провів його до санвузла, не маючи при цьому жодного інструменту. Та попросив у мене викрутку. Я відмовив йому. Після цього якимось предметом він розколупав каналізаційну трубу, залишив піся себе бруд, та пішов. Піся його візиту, на полу санвузла виникла калюжа. Іншого разу, він подзвонив у двері, та без запрошення, пройшов у помешкання. Я задав йому конкретні запитання щодо діагносики та вирішення проблєми. Жодної конкретної відповіді я не отримав. Проводити работи згідно прайсу ЖЕД він відмовився. Після цьго звернувшись до професіонала, я замінив всі можливі вузли, з яких можлива течія. Але цей сантехнік стверджує, що ми продовщуємо затоплювати підвальне приміщення. Та вчора залишив бумагу без печаті ( фото надається. Прошу встановити особу сантехніка, перевірити його кваліфикаційні здібності, та провести бесіду щодо ввічливости та такту у спілкуванні.