Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6226 (5664609)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Шановний Віталій Володимирович!
Звертаюся до Вас із проханням проконтролювати роботи житлово-комунальних служб та спонукати їх більш швидкому вирішенню питань, що називаються аваріями.
Наш будинок знову залишено без гарячого водопостачання. З 06 по 21 травня в районі проводилися планові гідравлічні випробування, тож мешканці змушені були миритися із відсутністю гарячої води. Однак, як завжди в нашому місті, вчасно гідравлічні випробування не завершилися. Воду увімкнули лише 24 травня. Однак, вже 05 червня гаряче водопостачання було знову припинене, бутім-то внаслідок аварії на трубопроводі. В диспечерській службі Солом”янського району актуальною інформацією не володіють. У неділю ввечорі, 9 травня, мені повідомили, що роботи будуть завершені зранку 10 червня. Вранці 10.06 на під”їзді повісили інформацію, що водопостачання відновлять 11.06. Увечорі вівторка (11.06) в диспечерські повідомили, що аварію ліквідовано і будинки вже починають підключати до водопостачання. І ось сьогодні увечорі, 12 червня, в мене та в решти мешканців будинку, з гарячого крану нічого не тече!!!! А в диспечерській повідомляють нову дату - 14 червня!!!! Вже немає сил боротися із повітряними млинами нашої житлово-комунальної системи. Цікаво, аби мешканці так само вчасно сплачували за послугу, наші комунслужби також ковтали б цю наживу та мовчки продовжували виконувати свою роботу?
Невже в 21 сторіччі так важко забезпечити безперебійне постачання гарячої води? Ми що живемо в Африці? Чи можливо в Єфіопії? В якій ще країні аварію на трубопроводі ліквідовують більше тижня? За цей час, мені здається, можна замінити усі труби району.

Сподіваюся, що Ви як міський голова не залишитися байдужими до проблем мешканців столиці.
Завчасно дякую Вам.
З повагою, Світлана Агапшук