Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-8520 (5664854)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Київ приємно змінюється. Помітна робота міської влади з демонтажу незаконних рекламних конструкцій, благоустрою парків, зупинок, вдосконалення місць паркування тощо.
Недавно вулиця Михайла Максимовича ремонтувалась. І це дуже радує. Але це стосувалось проїжджої частини. Також приємно, що на вулиці ведеться благоустрій зелених зон, газонів.
В той же час тротуарне покриття на відрізку між перехрестям з вулицею Сергія Колоса та Амурською площею, по якому відбувається пішохідний рух між метро ”Васильківська” та житловими кварталами, зруйноване в багатьох місцях. Особливо це стосується сторони, протилежної по відношенню до тролейбусног депо №1. На деяких ділянках асфальту на тротуарах взагалі немає. В теплий період мешканці району змушені обходити такі ділянки по грунту, а в осінньо-зимовий період (коли грунт розкисає) - виходити на проїжджу частину з ризиком бути збитими машинами. Особливо небезпечно, що це також стосується батьків із маленькими дітьми.
Велике прохання провести ремонт покриття.
На ділянках, які періодично руйнуються через необхідність отримати доступ до інженерних мереж, можливо довгостроковим рішенням було би вкласти фігурні елементи мощення чи інший матеріал, який легко відновлюється.