Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-1319 (5664902)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
На ділянці бульвар Ярослава Гашека 18-22 (відзначено на карті) відсутнє зовнішнє освітлення вулиці. Повертаючись ввечері додому, жителі бачать таку картину, як на двох темних фото. За денної пори вулиця виглядає, як на третьому фото.
Через відсутність освітлення жителі піддаються небезпеці.
Прошу встановити ліхтарі на вказаній ділянці вулиці.