Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Щ-992 (5664936)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Технічний стан пішохідниїх доріжок, сходів з бетону, гравію
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Святецька Л. В.
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добро вечора! Вже більше двох років основні сходи, які знаходяться біля дому на вул. Виборзька 31-37а й ведуть до бювету знаходяться у жахливому стані. Фото додаю. Цими сходами кожень день ходять сотні людей:на роботу, літні люди у бювет, маленькі діти. І кожного разу це випробування - зійти і не вбитись. До того ж минулого року відпали частково перила - що ще погіршило ситуацію зі спуском. Особоливо взимку. Але ремонтувати їх, судячи з усього, ніхто не збирається. Це вже не перша скарга на ці сходи і прохання їх відремонтувати. Поки що протягом року ми чуємо тільки обіцянки і ніяких дій з боку ЖЕКу. Прохання назначити відповідального і повідомити мені його прізвище та строки у які буде виконано ремонт сходів. Дякую!