Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8626 (5664999)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Бугрименко Л. А.
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
На вул. Миколи Василенко, між будинками 14А та 14Б були виконані роботи по ремонту мережі водопостачання. Після завершення робіт, пройшло де кілька місяців але відновлення зруйнованного асфальтного покриття пішохідної стежки не відбулось.
Це спричиняє незручності пішоходам, особливо у дощову погоду.
Прошу відновити зруйнований благоустрій.
Дякую.