Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-35692 (5665045)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Наполегливе прохання встановити світлофор на пішохідному переході по вул. Драйзера (ділянка між будинками №40 та №42). Підстави:
. 1. Перехід знаходиться на перетині в”їзду до житлового багатоповерхового масиву та вул. Пожарського (виїзд з с. Троещина).
2. Діти, які мешкають в с. Троещина та навчаються в школі №321 кожного дня долають цей перехід.
3. Швидкість руху автотранспорних засобів загрожує життю пішохідів (неодноразово траплялися випадки травмування дітей та дорослих).
4. Є в можливість під”єднать світлофор (на сьогодні вночі горить світловий сигнал ”Пішохідний перехід”).