Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-35697 (5665118)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:28 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу розглянути можливість встановити світлофор на перехресті вулиць Газопровідна та проспекту Правди в Подільському р-ні. Вулиці після капітального ремонту, розширені смуги для транспорту, встановлені велодоріжка та пішохідна зона. Потік трансорту після проведення ремонту та розширення дороги значно зріс, з другорядної смуги неможливо повернути на основну дорогу, що призводить до аварійних ситуацій.