Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-5994 (5665120)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Порушення посадової інструкції водієм автобусу
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [Савтир Сергій Володимирович ], виконавець: Чернякіна Галина
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня шановні Галина ЧЕРНЯКІНА та Любов Лисенко

Я змогла ознайомитись з Вашою відповіддю на моє звернення 0- 4979. Але, на жаль, не можу його коментувати в тілі звернення, тому що сплив термін, відведений заявнику на відповідь. Одразу після отримання Вашого листа я намагалась його прочитати, але у програмі був збій, про що я повідомила КМДА за допомогою електронної пошти з використанням принскрину з екрану. На жаль, відповідь про виправлення програмної помилки я не отримала. А отримала лише сьогодні повідомлення про те, що моє звершення закрито.

Тому звертаюсь повторно. У моєму звернення було зазначено 3 питання. Їх повторю нижче. На яке з цих питань Ви надали мені відповідь по розгляду:

Суть моєї скарги наступна:
неповага до клієнта
зневага до державної мови
відсутність видачі проїзного документу клієнту, проїзд було сплачено у розмірі 8 грн.


Я отримала відповідь щодо правил перевезення у пасажирському транспорті. Хоча я їх знаю і не просила консультацію з цього питання. Тому я уточню суть своєї скарги і перерахую після двокрапки питання, на які прошу Вас відповісти:

1. Чи має право водій, у випадку якщо клієнт (пасажир) просить здійснити зупинку у не облаштованому для цього місці проявляти усну публічну зневагу до пасажира ? ( це питання)

1.1. Чи має право перевізник вводити в оману пасажира, зазначаючи перелік основних транспортних вузлів/ адмін будівель/ об’єктів соціально- побутового призначення на фасадній частині транспортного засобу як зупинки, а потім відмовляти пасажиру в цих зупинках? - це питання.
Я, як пасажир, могла б вибрати для переміщення маршрут 191, який зупиняється в безпосередній близькості до ринку ”Юність”, а не долати пішки потім цю відстань. ( це репліка)

2. Чи має право водій проявляти зневагу до державної мови, надаючи послуги? - це питання
В Україні прийнятий закон про державну мову, і водіям потрібно вивчити закон, а потім і мову на мою думку. ( а це репліка)

3. Чи зобов”язаний водій транспортного засобу без нагадування надати пасажиру проїздний документ після сплати проїзду? - це питання
Можливо, в КМДА існує думка що це не порушення і в правилах перевезення це не зазначено? Але з точки зору сплати податків - це є порушенням і приховуванням доходів. ( це репліка).


У випадку, якщо Ви не вбачаєте в перерахованих діях ніяких порушень зі сторони перевізника, прошу відповісти однією фразою: ”порушень не вбачаємо”. Тоді я далі буду приймати рішення.
Відповідь потрібна п