Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-17177 (5665165)
Зареєстровано:13 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Святошинська РДА [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:5 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На в’їзді до подвір’я (поворот з вулиці Чистяківська), незаконно встановлено шлагбаум. Крім того, що до будинку не можливо під’їхати жителям цього будинку, цей шлагбаум становить велику небезпеку для жителів будинку в разі пожежі. Пожежна машина просто не зможе під’їхати до будинку. Тобто, якщо пожежа виникне в квартирі, вікна якої виходять у двір, пожежники не матимуть жодного шансу врятувати цю квартиру, а не дай Боже, і людей. Плюс, так як він (шлагбаум) завжди закритий, його запарковують з усіх боків.
Прошу розібратися, та прибрати даний шлагбаум.