Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-35699 (5665170)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерська брама
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На додаток до моїх звернень К32588 від 31.05.2019 та К35159 від 11.06.2019 інформую.
У дворі будинку 61 по вул. Чигоріна сміттєві баки стали розміщувати у непризначеному для цього місці, а саме у мене перед вікном. Таке розміщення баків спричиняє постійне винесення габаритного сміття у зелені насадження (фото 1,1-1,3). Зокрема влітку, через близькість сміттєвих баків, у мене на балконі та у квартирі характерний запах і багато мух. Різні люди сміття розгрібають і сортують вишукуючи щось (фото 2,1).
Якість вивезення сміття машиною Київжитлокумнсерівсу також є незадовільною, оскільки вивозиться тільки те, що у баку, яке сміття випало – залишається (фото 3,1-3,3).
За словами двірника та співробітників ЖЕКу у цьому році сміттєві баки дуже складно пересувати у зв’язку з їх незадовільним експлуатаційним станом (баки проіржавіли та у них відвалюються колеса). Оскільки функціональність баків має забезпечувати Київжитлокумнсерівс, впродовж весни 2019 р. ЖЕК нічого зробити не міг (у 2018 році ЖЕК їх ремонтував).

Встановлене для сміттєвих баків місце знаходиться далі у тому ж дворі будинку, біля одноповерхової споруди. Зараз там звалище великогабаритного сміття і гіляк (фото 4,1).
Прошу сприяти негайному перенесенню сміттєвих баків у дворі будинку 61 по вул. Чигоріна на встановлене для цього місце.

PS. Аргументи комунальників щодо можливого снігу, поганого асфальтного покриття у дворі та припаркованих машин, які втім не заважають заїхати трактору з причепом і вивезти будівельне сміття (на фото 4,1), з урахуванням вартості послуги вивезення сміття і її якості, вважаю невиправданими.