Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-10976 (5665171)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Проведення дезінсекції
Відповідальний:ЖЕД - 305 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Мірута Марина Євгенівна
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Мною, 3 червня 2019 року, було подане звернення до Контактного центру міста Києва з приводу проведення дезінсекції в будинку №10 по вул. Т.Драйзера в м. Києві через аномальну кількість ”американських” тарганів в під’їзді та квартирі, в яку вони потрапляють з підвального приміщення. Дане звернення було зареєстроване під № Д10062. Згодом на моє звернення було надано формальну відповідь: ”ДЕЗІНСЕКЦІЙНІ ЗАХОДИ В ПІДВАЛЬНОМУ ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ЗГІДНО ГРАФІКА”
Оскільки, вищевказана проблема існує приблизно з 2012 року та нагадаю, що 2014 році висвітлювалася в ЗМІ (https://kp.ua/kiev/460522-kyevlian-atakuuit-hyhantskye-tarakany) проте з того часу змін в позитивну сторону не відбулося, а навпаки з кожним роком кількість тарганів тільки зростає. На основі вищевикладеного є підозра на формальні дії ЖЄД в напрямку розв’язання вищевказаної проблеми, тому керуючись ст. 34
Конституції України та відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати наступну інформацію щодо:
-графіку проведення дезінсекції в житловому будинку № 10 по вул. Т.Драйзера в м. Києві
-яким чином проводиться дезінсекція?
-дезінсекція проводиться можливостями ЖЄД або залучається стороння організація?
-в разі залучення сторонньої організації, на яку покладено завдання по дезінсекції, надати її найменування, юридичну адресу та контактні телефони.
-відповідальних осіб за проведення дезінсекції в житловому будинку № 10 по вул. Т.Драйзера в м. Києві зі сторони ЖЄД та в разі залучення сторонньої організації - відповідальних осіб тієї організації (із зазначенням посади та ПІБ).