Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-10978 (5665175)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Лотоцька Т. В.
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Цим зверненням наголошую!!!, шо всі мой попередні заяви впродовж останнього тижня (а їх було більше 4-х) щодо необхідності прочищення мусоропроводу за адресою мого звернення (вул. Преображенська, 27, 1-й під’їзд), не мали жодної реакції з боку експлуатуючої організації, окрім брехливих відписок в електронній системі, які мені озвучили оператори кол-центрів (начебто на підставі повідомлень, залишених чомусь анонімними майстрами дільниць ЖЕО) накшталт ”виконано” або ”мусоропровід заварено”, або знову ”виконано”), які по факту є нікчемними та не відповідають дійсності.
Наразі маємо засмітчення мусоропроводу приблизно з 4 до 7 поверхів та порушення санітарно-гігієнічних норм, чого можливо було уникнути в разі оперативного реагування на заяви щодо факту засмітчення мусоропроводу.
Дивлячись на статус цих повідомлень на сайті 1557.kyiv.ua, статус ”звичайне” важко вкладається в голові.
Зважаючи на наведене вище вимагаю НЕГАЙНО!!! усунути зазначену проблему та додатково відшкодувати (перерахувати) фактично не надані (надані не в повному обсязі) послуги.