Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-17180 (5665203)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення та демонтаж лавочок
Відповідальний:ОД - 501 [], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день.
Раніше я вже зверталася стосовно лавочки, що знаходиться на території між будинками Йорданська 11в і 11б.
Проблема в тому, що вночі там слухають музику, кричать, влаштовують бійки і розпивають алкогольні напої. Спати неможливо. Я просила демонтувати лавочку.
Мені дали відповідь від начальника ЖЕД-501 Никитюк С. М.що ”Територія, на якій розташовано лавку вказану у зверненні, знаходиться на балансі ЖБК «Академічний-15»”. Проте коли представники нашого кооперативу звернулися з тим же питанням, отримали відповідь, що лавочка належить до ЖЕД-501 і встановлена за проханням жильців дому 11б, тому демонтувати вони її не планують.
Ми відносимося с розумінням до бажання жильців дому 11Б користуватися лавочкою. Їм вона не заважає вночі, тому що зі сторони лавочки в будинку 11Б знаходяться кухні, вони можливо не чують, що там робиться. А в нашому домі з цієї сторони - спальні кімнати! Можливо, якщо ЖЕК не хоче демонтувати лавочку, вони можуть вирішити питання з організацією порядку вночі? Наприклад, власноруч викликати поліцію в 2 години ночі або проводити бесіди з тими людьми, що там кричать? Або перенести лавочку ближче до свого під’їзду, чи переставити на іншу сторону дому? Можливо, зробити під’ємне сидіння на замку з ключами тільки у жильців наших домів (нам - щоб ми теж могли закривати її), щоб ніхто більше не міг нею користуватися?
Дякую за розуміння.