Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8632 (5665209)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Довідок про статус земельної ділянки
Відповідальний:Управління екології та природних ресурсів [Мальований Андрій Миколайович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Зараз під час нерестової заборони КП Плесо намиває земнарядом пісок в нічний час доби, чому контролюючі держ.органи не якимось чином не контролюють роботу КП-Плесо?
Вимагаю у +1551 відправити звернення до вищестоящого гос.орган, який стоїть вище КП-Плесо, до Міністерства екології та природних ресурсів України (не до департаменту экологии, бо там такiж самi посiпаки, - прешуть i крадуть як i у КП-Плэсо)!!!

КП ПЛЕСО дає постійно не адекватні відповіді, хоча саме вони і є правопорушниками, прикривають свою незаконну діяльність по незаконного видобутку і продажу річкового писку з озера - Алмазне (яке знаходиться по вул. Пухівська і ул.Крайней ТЕЦ-6), нібито благоустроєм в абсолютно в незрозумілих для цього місцях
Прошу дане звернення направити в НАБУ - антиконституційну прокуратуру, так як КП-Плесо нахабно знищує природу міста Києва, прикриваючись турботою про природу, зараз продають намитий пісок!
Це бращеніе потрібно поставити на контроль куратору тисяча п’ятсот п’ятьдесят-одна, і відправити його в вищестоящий гос.орган над КП ПЛЕСО, яке займається контролем видобутку корисних копалин, охороною навколишнього середовища в Україні!
Сміття на територію озера Алмазне завозиться регулярно, в гаражах - які розташовані поруч, (Пухівська 2а) i за це беруть навіть гроші !
Неадекватні відповіді і брехня від КП Плесо Ш-19546, Ш-17779, Ш-16303, Ш-15166, Ш-14334, Ш-9076, Ш-4602, Ш-5230, Ш-6386, Ш-6091, Ш-7514, Ш-7583 а тим часом озеро знищується !!!
На Озері Алмазне - яке знаходиться по вул. Пухівській і вул. Крайньою, незаконно ведеться намив - вночі піску, і це в час нерестової заборони. Зараз на озеро Алмазне КП Плесо вже намила гори піску, намивають і вивозять вночі! Благоустроєм озера не кто не займається, берега озера вкриті сміттям, по дорозі до озера по вулиці Крайня гори сміття, на березі озера гори сміття!

Заявники, які не одноразово скаржився на КП, що на берега озера Алмазне вивозиться будівельне і бутового сміття, отож днопоглиблення КП Плесо турбує, а от величезна сміттєві купи, які оточують озеро - їх не хвилюють!

Прошу направити звернення до Міністерства Екології України, в департамент земельних ресурсів, із запитом на яких підставах КП-Плесо вважає прибережні зони і водні ресурси Киян - кп-Плесо своїм бізнесом, в місце того щоб захищати озера?

КП Плесо намиває і продає пісок з озера Алмазне - i це все, що їм потрібно вiд озера !
Чим займається поліція, прокуратура, чиновники РДА Деснянського району, чому не якихось дій на захист озера