Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21852 (5665219)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:ОД - 501 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!

На даний час за моєю адресою відсуне гаряче водопостачання. Спочатку було заявлено що у зв’язку з гідравлічними випробовуваннями гарячої води не буде до 27 травня, потім строки перенесено на 3 червня, однак станом на 9 червня гарячої води немає. На сайті 1557.kyiv.ua Київської міської державної адміністрації вказано що за моєю адресою ”Відсутнє гаряче водопостачання немає”.
Подібна ситуація повторюється щорічно протягом останніх мінімум 7 років. Незалежно від постачальника гаряче водопостачання вимикається на початку травня і відновлюється у жовтні. Минулого року ГВП вимкнене було у квітні і відновлене, як і опалення, у грудні, через що помешканню була нанесена значна шкода.
Додатково повідомляю, що будинок, у якому я проживаю, зданий у експлуатацію у 1981 році і електричні мережі в ньому не розраховані на встановлення електричних водонагрівачів.

У зв’язку з вищезазначеним прошу:

1. Розглянути дії відповідальних посадових осіб які не проводять вчасно аварійно-відновлювальні роботи та притягти їх до відповідальності в установленому законодавством порядку.
2. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги Стаття 8, розділ 2, пункт 7 - виплатити мені штраф за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відновних робіт у розмірі, визначеному законодавством.
3. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги Стаття 8, розділ 2, пункт 6 - вжити заходів до ліквідації аварій, усунення порушень якості послуг у строки, встановлені законодавством;

Про результати розгляду звернення прошу повідомити мене в встановлений законодавством строк та спосіб.
У випадку відсутності належного реагування буду змушений звернутися до суду.