Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21853 (5665220)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу втановити дорожній знак 3.34 (зупинка заборонена) на лівій та правій стороні проїжджої частини проспекту Корольова 7 (навпроти відділення Нової пошти №28), оскільки вантажні автомобілі, які очікують своєї черги на розвантаження в прилеглих логістичних центрах здійснюють стоянку на вказаному проміжку проїжджої частини кожного дня ствоюючи тим самим транспортний колапс особливо в ранішній час.

Проблема має місце увесь рік, однак найбільш критичною є влітку, оскільки велика частина водіїв вантажівок стараються в’їхати в місто до підвищення темперетури повітря та обмеження їх руху, а далі очікують прийняття вантажу логістичним центром.