Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-6756 (5665235)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Сидорчук А.Ю..
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня,

Вже не вперше звертаюсь до місцевої та районної адміністрації з великим проханням розглянути можливість фінансування та відновлення асфальтного покриття на тротуарах та проїжджій частині у Турецькому містечку (вулиці Кадетський Гай та Пулюя).

Відправляла заявки 26 травня 2016 року, 12 жовтня 2016 року, № Н-5337/1; 02 жовтня 2018 року, № Н-11111; 04 листопада 2018 року, Н-14069; 27 грудня 2018 року, Н-17455; 05 січня 2019 року, Н-149; 16 січня 2019 року, Н-566; 23 січня 2019 року, Н-895; 04 лютого 2019 року, Н-1473; 22 лютого, Н-2290; 28 лютого, Н-2551; 18 березня, Н-3272).

Вже більше 2 (двох!) років відповідь ганебна і одна й та сама:
”Роботи по ремонту асфальтового покриття буде запропоновано для включення до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на наступні роки, при умові її формування та відповідного фінансування.”
Окрім відповіді, жодних дій не спостерігається, тротуари продовжують руйнуватися, з часом стан тротуарів тільки погіршується, створюючи безпеку для пішоходів та унеможливлюючи нормальний та безпечний прохід жителів.

На мою останню скаргу від 18 березня 2019 року була отримана чергова відписка:

”Бюджетом міста Києва на 2019 рік по головному розпоряднику бюджетних коштів – Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, передбачено проведення робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій біля житлових будинків № 5, 5-а – 5-б на вул. Івана Полюя та № 3 на вул. Кадетський Гай, роботи планується виконати після відповідних тендерних закупівель та погодних умов”.

Повідомте, будь ласка, чи виконані тендерні закупівлі і коли будуть виконані роботи, адже погодні умови вже більше 3 місяців більш ніж відповідні для проведення цих робіт.

Мої літні батьки, що проживають у Турецькому містечку та справно сплачують комунальні послуги, в т.ч. утримання прибудинкових територій та прибирання місць загального користування, іноді просто бояться вийти на вулицю через небезпеку падіння та отримання травм!

Жителі містечка, особливо літні люди та молоді мами з коляками вимушені іти по проїжджїій частині, наражаючи себе на небезпеку - це абсурд!!!

Будь-ласка, НЕГАЙНО забезпечте належний ремонту першу чергу ТРОТУАРІВ та проїжджої частини у Турецькому містечку, адже небезпека та аварійність, яку вони несуть, можуть коштувати мешканцям набагато дорожче відновлювального ремонту.

Заздалегідь дякую.