Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6277 (5665251)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Нагадуємо, що на даний час абсолютно не виконані роботи по відновленню прибудинкової території . ( відсутність асфальтного покриття навколо будинку , не завезли землі на зіпсований газон позаду будинку ).
За попередніми зверненнями одні відписки, дій НОЛЬ!
# З- 1514 від 29.10.18.
# З - 12004 від 05.02.2019.
# З- 3795 від 06.04.2019.
Також на даний момент не прибирають позаду будинку, максимум це пройдуть один раз на місяць з маленьким пакетом і підбируть папірці під вікнами. Тротуар жодного разу не підмітали, тому що ніяк не можуть поділити територію. За двірника це робили деякі мешканці перших поверхів. Але квитанції за прибирання прибудинкової території ми сплачуємо справно!!!!
Просимо виправити ситуацію.